Ünsal Gündüz Hukuk Bürosu avukatlarınızın sizin işinizi, önceliklerinizi ve faaliyet göstermekte olduğunuz endüstrinin gereklerini sizin kadar iyi anlayabileceğini ispat etmek, verimliliğinizi ve menfaatlerinizi azami kılmak amacıyla kurulmuştur. Ünsal Gündüz haklarınızı öngörülü, etkin ve samimi bir bağlılıkla korur ve geliştirir.

Ünsal Gündüz, faaliyet gösterdiği her bir hukuk dalına ilişkin sofistikasyonu, analitik yaklaşımı ve tecrübesi ile öne çıkan bir kadroyla geniş bir alanda hizmet vermektedir.

Hizmet sunduğumuz her bir hukuk dalının ticari işlem ve sözleşmesel yönleriyle, bunlardan kaynaklanabilecek ihtilafların mahkemeler, tahkim veya alternatif ihtilaf çözümü mercileri nezdinde çözümlenmesi, düzenleyici kurumların tasarrufları ve bu kurumlarla ilişkilerin yürütülmesi hususlarında ayrı ayrı etkin hizmetler vermekteyiz.

Ünsal Gündüz yaratıcı, olumlu ve çözüm odaklı yaklaşımı ile hem yatırımcıların, hem de girişimcilerin, zor ve karmaşık hukuki ve ticari düzenleme ve uygulamalar içinde başarıyla yol almasında güvenilir bir çözüm ortağı olarak çok etkin bir rol oynar.

Ünsal Gündüz alanlarında lider uluslararası ve yerel şirketlere, halka açık şirketlere, finans kurumlarına, ortak girişimlere, girişim sermayesi şirketlerine, özel sermaye şirketlerine, yatırımcılara ve girişimcilere olduğu kadar, devlet kurum ve kuruluşlarına da hizmet sunmaktadır.